Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

Fatih Bulut’a dava açıldı


admin     20-09-19     Haber     338 Defa Okundu

“Çok Sevdim Yalan Oldu” şarkısıyla ünlenen Fatih Bulut’a 1 haftada iki dava birden açıldı

“Çok Sevdim Yalan Oldu” isimli şarkıyla kısa sürede milyonlara ulaşan Fatih Bulut’a 1 haftada iki dava birden açıldı. Şarkısının çalıntı olduğu iddiasıyla dava açılan Bulut bir darbede menejerinden yedi.

Sosyal medyada fenomen haline gelen ‘Çok sevdim yalan oldu’ şarkısına klip çekmesinin ardından adını milyonlara duyurmayı başaran Fatih Bulut‘un başı ikinci derde girdi. Tek şarkıyla ünlenen Bulut’a bir haftada iki dava birden açıldı.

ŞARKININ ÇALINTI OLDUĞU SÖYLENDİ

Mersin’de yaşayan besteci Aşık Hüseyin Akan, Çok Sevdim Yalan Oldu’nun bestesinin kendisine ait olduğunu söyleyerek hem şarkıcıya hem de yapım şirkete dava açtı. Şarkısının çalıntı olduğu söylenen Bulut, çıkan haberlerin ardından Mersin’e gitti. Bulut, şarkının yüzde 65’inin ait olduğu ortaya çıkan Aşık Hüseyin Akan’ı ziyaret etti ve ikili arasında anlaşma sağlandı. Anlaşma sonrası açıklama yapan Hüseyin Akan, Bulut’a açtığı davayı geri çektiğini söyledi.

Haber tamamen haber siteleri kaynaklıdır. Sitemiz magazin haberlerinde çıkan haberleri günlük 1 tane haber girmektedir. mIRCFM.Com radyo sever dostlarına eğlenceli vakit geçirmelerini diler.

Fatih Bulut - Çok Sevdim Yalan Oldu

Radyomuz siz değerli müzik sever dostlarımızın adresidir

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Gülçin Ergül Yeni Şarkısıyla Bahara "Hoş Geldin" Diyor! başlıklı bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

, ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?