Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

Dj Tuqba


admin     11-06-19     Djlerimiz     1221 Defa Okundu

MircFm.Com un Süper Operatör Dj’si Tuqba ile Keyifli Saatler

Temmuz ayının başında Tuqba arkadaşımız sohbet sunucumuza gelmiş ve nikini kaydederek aramıza katılmıştır. Daha sonrasında kaliteli ve hoş yayını ile tanıdığımız Tuqba arkadaşımız dj kadromuza katılarak dj kadromuzun güçlenmesinde pay sahibi olmuş ve artık DjTuqba olarak radyomuzda yayınlarını yapmaya başlamıştır. Daha sonrasında ise doğru karar verme ve yöneticilik yeteneği ile ön plana çıkarak süper operatör dj olarak mircfm.com yönetici kadromuzda yerini almıştır.

 

MircFm.com Süper operatör dj si DjTuqba kimdir?

Kış mevsiminin soğuk aylarından aralık ayında Azerbaycan da hayata merhaba diyen DjTuqba , doğduğu kış mevsiminin aksine bıcır bıcır ve samimi seviyeli sohbeti ile kalplerimizi fethetmiştir.

DjTugba ya kendini chat ve dj severliğinin dışında nasıl tanımlarsın diye sorduğumuzda bizlere; ‘’ 28 yasindayim azerbaycanliyim enerjikimm neseliyim :d ‘’ diyerek kendisini tanımlamış ve ‘’  Saz calmayi, yuzmeyii, sporu ve kitap okumayı çok seviyorum.’’ diyerek hobilerinden bahsetmiş ve kısaca bizlere kendisini tanıtmıştır. DjTugba keyifli diyalogumuza son olarakta ‘’ben MircFm.com dayım yayınlarımı dinlemek isteyen chat – radyo sever dostlarımız çıkıp çıkıp gelsinler :d ‘’ demiştir.

 

 

MircFm.com da DjTuqba nın Yayın Saatleri Ne Zamandır?

MircFm.com un süper joker djlerinden olan DjTugba haftaiçi ve haftasonu yayının uygun olduğu her durumda yayın alarak , radyonuzda dinlemek istediğiniz dinledikçe keyif aldığınız parçalara yer vererek radyo mircFm.com da yayınlarına hız kesmeden devam etmektedir.

 

Sizde Dj olarak görev almak isterseniz

Mircfm Adresine girip Radyo kanalındaki yönetim elemanlarına bildirmeniz yeterli olacaktır. Kendinize ait şifre ile radyomuza katkıda bulunuyor olacaksınız.  Herkese Keyifli Sohbetler ve Keyifli Radyo dinlemeler Dileriz.

, ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?