Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

Dj MerCan


admin     11-06-19     Djlerimiz     695 Defa Okundu

MircFm.Com un Yardımcı ve Yönetici Dj’si DjMerCan ile Her TeldeN

 

MircFM.com un ilk kuruluş tarihinden itibaren bizlerle birlikte olan DjMerCan ın ilk dj lik merakı sevgili DjSezai ile birlikte başlamıştır. Daha sonrasında da denemeler yaparak yayınlar alarak dj lik alemine ayağını atmıştır.

Yayın formatı  konu başlığında olduğu gibi DjMerCan ile Her TeldeN dir .  Aldığı yayınlarda arabesk,  slow,  hareketli, yabancı hangi tür parça olursa olsun dinleyicileriyle buluşturmaya özen gösterir.  Çünkü onun yayınlarında ‘yayının kaptanı’ siz değerli radyo dinleyicilerimizdir.

 

Peki.. Dj MerCan kimdir?

Dj MerCan 90 lı yılların başında, ilkbahar ile yaz mevsiminin geçiş ayı olan mayıs ayında kimine göre Marmara’nın incisi kimine göre Ege nin birincisi Balıkesir de dünyaya gelmiştir.

Kendisine djliğin ona ne ifade ettiğini sorduğumuzda bizlere; ‘’benim için en keyifle geçirdiğim vakitler .. hayatta niyet edip uğruna zaman harcadığım en güzel tercihlerimden bir tanesi’’ olarak tarif etmiştir. Yoğun çalışma hayatından geri kalan zamanlarında yaptığı Dj liğin yanı sıra aynı zamanda şiir okumayı, gezmeyi, hayvanlarla ilgilenmeyi seven yönleri en büyük hobilerin dendir. Son olarak mircFm in yönetici yardımcı dj si DjMerCan; ‘’kaliteli dj kadrosu ile kaliteli ve keyifli yayın dinleme fırsatının sunulduğu www.mircFm.com radyomuzda herkesi en kısa zamanda herkesi bekliyoruz.’’ diyerek sözlerini bitiriyor.

 

 

Sizde Dj olarak görev almak isterseniz.

Mircfm Adresine girip Radyo kanalındaki yönetim elemanlarına bildirmeniz yeterli olacaktır. Kendinize ait şifre ile radyomuza katkıda bulunuyor olacaksınız.  Herkese Keyifli Sohbetler ve Keyifli Radyo dinlemeler Dileriz.

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Dj Tuqba başlıklı Djtuqba, radyo ve yayın akışı konularında bilgi veren bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?